Reklama

SURVIVAL

Naudojimosi taisyklės

NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS
(TAISYKLĖS PIRKĖJUI IR LANKYTOJUI)

  1. Tinklapio lankytojai ir pirkėjai privalo laikytis šių paprastų taisyklių.
  2. Lankytojai (neprisijungę naršytojai) gali bet kada naršyti tinklapį. Tačiau neprisijungusiems lankytojams gali būti apribota prieiga prie duomenų - pvz. neprisijungę gali nematyti kainos, ar kitų prekių ar katalogo dalių.
  3. Prisijungimas reikalingas tik LANKYTOJO ATPAŽINIMUI. Atpažintas (prisijungęs) lankytojas gali nedelsiant pirkti prekes.
  4. Registracija reikalinga būsimam lankytojo atpažinimui, mokėtojo ir prekių pristatymo adreso registravimui. Registracija atliekama tik vieną kartą. Prisiregistravę gali bet kada keisti savo duomenis.
  5. Pirkėjo sprendimas pirkti prekę(s) ir užsakymo procedūros užbaigimas yra laikomi sudaryta pirkimo-pardavimo sutartimi. Nuo šio momento prekės rezervuojamos konkrečiam pirkėjui.
  6. Pirkėjas gali atšaukiti užsakymą tik iki avansinio mokėjimo atlikimo.
  7. Jei tinklapio informacijoje nenurodyta kitaip - pirkėjas apmoka už prekes avansiniu mokėjimu per banką.
  8. Pirkėjas turėtų apmokėti užsakymą tą pačią parą kai patvirtina užsakymą. Jei nėra kitų sąlygų ir susitarimų - neapmokėti užsakymai anuliuojami kitos paros bėgyje.
  9. Visi tinklapio lankytojai ir pirkėjai naršydami ir pirkdami privalo elgtis etiškai, nekenkti nei tinklapio darbui, nei suinteresuotoms šalims  savo teisioginiais veiksmais ar netiesiogiai.


Kalbos

Lithuanian  English