Reklama

IDPA>LT

Naudojimosi taisyklės

NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS
(TAISYKLĖS PIRKĖJUI IR LANKYTOJUI)

  1. Tinklapio lankytojai ir pirkėjai privalo laikytis šių paprastų taisyklių.
  2. Lankytojai (neprisijungę naršytojai) gali bet kada naršyti tinklapį. Tačiau neprisijungusiems lankytojams gali būti apribota prieiga prie duomenų - pvz. neprisijungę gali nematyti kainos, ar kitų prekių ar katalogo dalių.
  3. Prisijungimas reikalingas tik LANKYTOJO ATPAŽINIMUI. Atpažintas (prisijungęs) lankytojas gali nedelsiant pirkti prekes.
  4. Registracija reikalinga būsimam lankytojo atpažinimui, mokėtojo ir prekių pristatymo adreso registravimui. Registracija atliekama tik vieną kartą. Prisiregistravę gali bet kada keisti savo duomenis.
  5. Pirkėjo sprendimas pirkti prekę(s) ir užsakymo procedūros užbaigimas yra laikomi sudaryta pirkimo-pardavimo sutartimi. Nuo šio momento prekės rezervuojamos konkrečiam pirkėjui.
  6. Pirkėjas gali atšaukiti užsakymą tik iki avansinio mokėjimo atlikimo.
  7. Jei tinklapio informacijoje nenurodyta kitaip - pirkėjas apmoka už prekes avansiniu mokėjimu per banką.
  8. Pirkėjas turėtų apmokėti užsakymą tą pačią parą kai patvirtina užsakymą. Jei nėra kitų sąlygų ir susitarimų - neapmokėti užsakymai anuliuojami kitos paros bėgyje.
  9. Visi tinklapio lankytojai ir pirkėjai naršydami ir pirkdami privalo elgtis etiškai, nekenkti nei tinklapio darbui, nei suinteresuotoms šalims  savo teisioginiais veiksmais ar netiesiogiai.

Slapukų politika

Naudodami slapukus, užtikriname patogų naršymą jums. Vieni jų yra būtini kai kurių tinklapio skilčių veikimui, kiti – skirti rinkti informaciją ir naudoti statistiką, kad galėtumėme tobulinti tinklalapį ateityje. Vieni slapukai dings iš naršyklės nustatymų nutraukus sesiją tinklapyje, kiti pasiliks naršyklės nustatymuose. Taip pat naudojame su vykdomomis kampanijomis susijusius slapukus, jie iš naršyklės nustatymų dings kampanijai pasibaigus.

Kai kurie slapukai yra būtini deramam tinklapio veikimui, kiti yra skirti padėti tobulinti tinklapio veikimą.

Tinklapio veikimui būtini slapukai:

• Reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Svetainės funkcijomis

Funkciniai slapukai:

• Naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio Vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.

Tikslinės auditorijos slapukai:

• Šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.

Naudojimo pavyzdžiai:

Slapukai naudojami patobulinti puslapio veikimą ir padaryti jį patogesniu vartotojams, štai keli pavyzdžiai:
• Slapukai suteikia galimybę atpažinti jus, kaip vartotoją, kad ateityje nereikėtų rinkti pasikartojančios informacijos
• Slapukai leidžia atpažinti kiek unikalių vartotojų naršo tinklapyje, tai padeda užtikrinti sklandų ir greitą jo veikimą
• Slapukai leidžia išanalizuoti surinktą informaciją apie unikalių vartotojų naršymą, tai padeda tinklapio veikimą pritaikyti prie jūsų poreikių
Jei nusprendėte atsisakyti slapukų, naudojantis tinklapiu, turime jus perspėti, kad kai kurios jo skiltys gali neveikti. Pavyzdžiui, pirkinių krepšelio paslauga neveiks sklandžiai.

Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti Slapukus ar jų dalį, bet tokiu atveju dalis Svetainės gali neveikti.

Slapukų išjungimo/blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. Daugiau informacijos galite rasti naršyklės gamintojo svetainėje.

Kaip išjungti/blokuoti slapukus Google Chrome naršyklėje: https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=en

Kaip išjungti blokuoti slapukus Safari naršyklėje: https://support.apple.com/kb/ph21411?locale=en_US

Kaip išjungti blokuoti slapukus Intenert Explorer naršyklėje: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookiesKalbos

Lithuanian  English  

€305,55  €217,22
Nauda: 29% nuolaida
€76,17  €43,44
Nauda: 43% nuolaida