Reklama

NacionalinÄ— praktinio Å¡audymo asociacija

PARTNERIAI

UAB ARVEKA

įkurta 1994 metais. Pagrindinės veiklos kryptys - didmeninė ir mažmeninė prekyba, karinės ir teisėsaugos paskirties produktais, servisas, konsultavimas ir mokymas dirbti su jais.

UAB ARVEKA sparčiai auganti kompanija Lietuvoje ir Pabaltijy atstovaujanti pačius žymiausius pasaulio gamintojus, kuriančius ir gaminančius tik kokybiškas ir profesionalias pasyvias ir aktyvias ginties, apsisaugojimo, stebėjimo, šturmo, gelbėjimo ir kitas priemones bei techniką.

Įmonės filosofija pagrįsta ilgalaikiu bendradarbiavimu su klientu, užtikrinant greitą ir efektyvų servisą, remontą ar įrangos atnaujinimą, nuolatinį informacijos tiekimą ir techninį palaikymą bei periodinį mokymą ir pažindinimą su naujausiomis technologijomis šioje srityje.

 http://www.arveka.com

           

 

 

 UAB DEFENSA

Aktyviai veikianti lietuviška kompanija Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse platinanti pačių žymiausių pasaulio gamintojų produktus kariuomenei, policijai ir kitoms teisėsaugos institucijoms  bei saugos įmonėms ir civiliams.

Pagrindinė ir vienintelė kompanijos veiklos kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba ginkluote bei kitais specialiais produktais kariuomenei ir teisėsaugai. Nors kompanija palyginti dar jauna, jau spėjome pelnyti klientų ir partnerių pasitikėjimą. Visi siūlomi produktai yra išbandyti "žkarščiausiuose“ planetos taškuose, todėl siūlydami juos esame tikri dėl jų patikimumo ir ilgaamžiškumo.

Įmonės misija – nesiūlyti pigių, abejotinos kokybės, komercinių, kariuomenės ir teisėsaugos reikalavimų neatitinkančių ir tarnyboje nepatikrintų produktų.

Užtikrinti ilgalaikį klientų aptarnavimą, jų techninį palaikymą, mokymą ir nuolatinį aprūpinimą aktualia informacija.

http://www.defensa.lt

           

 

 UAB ŠVYTURYS

JAV kompanijos POLARIS atstovas Lietuvoje. Parduoda motovisureigius, sniego motociklus, jų dalis bei teikia jų servisą bei mokymą. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Profesionalios konsultacijos.

Prekiauja itališkais elektriniais dviračiais ITALWIN.

 http://www.polaris.lt

           

 

 Kalbos

Lithuanian  English  

€34,75  €17,38
Nauda: 50% nuolaida
€273,11  €136,56
Nauda: 50% nuolaida