Reklama

NacionalinÄ— praktinio Å¡audymo asociacija

Kelnės UF PRO "STRIKER XT Gen.2" brown grey

€149,00

Pasirinkite:
"Striker XT" taktinės kelnės ergonomiškos, su patikima bei patogia kelių apsauga, funkcinėmis kišenėmis ir puikiai tinkančios bet kokiai aplinkai bei ilgam dėvėjimui.
Gamintojas konkrečioms kelnių dalims gaminti pritaikė "Schoeller®" dinaminę, tamprią medžiagą, CORDURA® atsparią trinčiai medžiagą ir poli/medvilnę (arba NyCo, skirtą kamufliažinėms versijoms) ripstopo medžiagą. Tokiu būdu pavyko sukurti labai patogų kelnių variantą.
"Striker XT" kelio apsaugos sistema suteikia patikimą apsaugą nuo smūgių ar aštrių daiktų, o svarbiausia, kelnes labai patogu dėvėti.
Dėl anatominio pjūvio nereikia nieko pritvirtinti prie kelio, kad įdėklai atsidurtų tinkamoje padėtyje. Tiesiog reikia įkišti įdėklus į tam skirtas kelių kišenes.
Kelių įdėklai turi lanksčią struktūrą ir taip ergonomiškai formuoja kelio formą. Taigi po kurio laiko galima ir pamiršti, kad jie yra.
Šios kelnės turi tris skirtingus kelių įdėklus. Juos galima naudoti kartu arba atskirai. "Flex SAS-TEC" apsaugo nuo smūgių. "Flex-Soft" kelio įdėklai suteikia papildomą paminkštinimą, ypač kai keliaujama su sunkiais taktiniais įrankiais. Jei jums reikės papildomos apsaugos nuo aštrių daiktų įsiskverbimo, UF PRO® Solid Pads tai padarys.
"Striker XT" taktinėse kelnėse yra 13 kišenių (neįskaitant vidinių skyrių), todėl pradžioje gali prireikti prisiminti, kurioje kišenėje įdėjote automobilio raktą. Tačiau pripratus prie kišenių konfigūracijos suprasite kaip galima patogiai susidėti reikalingiausius daiktus.
Dėl anatominės trikotažo formos, kišenėse sudėti daiktai liks savo vietose, judėjimo metu.
Prie šių kelnių diržas tvirtinamas dvigubomis diržo kilpomis. Taip pat kelnes galima pritvirtinti prie batų specialiomis kilpomis.
"Striker XT" taktines kelnes galima dėvėti ištisus metus. Kai darosi per karšta, galima tiesiog atidaryti kelių įdėklų kišenes ir iš karto bus juntama vėsa.
Esant žemesnei oro temperatūrai, į kelnių vidinių pusę galima įsegti WINDSTOPPER® įdėklą, kuris apsaugos nuo vėjo ir šalčio.

Medžiagos: Juoda ir RAL 7013 ruda-pilka, 67% poliesteris, 33% medvilninė
Schoeller®-dinamika: 92% poliamidas 8% elastanas
100% CORDURA® audinys PenCott ™

Žalia zona: 50% nailonas, 50% medvilninė "Schoeller®" - dinaminis: 92% poliamidas, 8% elastanas
100% CORDURA® audinys
Flecktarn: 35% poliesteris, 65% medvilninė Schoeller®-dinamika: 92% poliamidas 8% elastanas
100% CORDURA® audinys.
Svoris:
0,95 kg (dydis 34/34)

  • Modelis: keln-uf-33006255
  • Gamintojas: UF PRO

Būk pirmas, aprašyk šią prekę.  Rašyti apžvalgą.

Prekė kataloge nuo Antradienis 09 sausio, 2018.

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko...Kalbos

Lithuanian  English