Reklama

GLOCK.LT

Marškinėliai UF PRO "AcE Winter Combat" Brown Grey

€210,00

Pasirinkite:
Tai idealūs žieminiai marškinėliai. Leidžia jaustis komfortiškai aktyviai judant labai šaltu oru. Pagrindinė marškinėlių sudėtingos hibridinės konstrukcijos užduotis – išlaikyti kūną tinkamoje temperatūroje – nesušalusį ir neperkaitusį.

Rankos yra labiausiai neapsaugotos torso dalys, todėl į AcE Winter Combat marškinėlių rankoves integruotas aukštos kokybės terminis pamušalas , vadinamas G-Loft. Lengvas ir kvėpuojantis G-Loft pamušalas veikia net kai šlapia. Integruoti air/pac® įdėklai pečių ir viršutinėje nugaros dalies srityse suteikia papildomą apsauga bei komfortą. AcE Winter Combat marškinėlių ventiliacijos angų uždarymas leidžia air/pac® įdėklams sulaikyti orą ir suteikti papildomą izoliaciją.

AcE Winter Combat marškinėlių gamyboje naudojama 37.5™ pluošto technologija, kuri leidžia prakaitui išgaruoti į orą. Palyginti su įprasta medvilne, 37,5 ™ pluošto technologija yra 800 kartų efektyvesnė, vertinant prakaito garinimą. Priekiniai ir šoniniai užtrauktukai leidžia lengvai valdyti oro srautus tarp izoliacinių sluoksnių. Jie taip pat leidžia reguliuoti oro srautus liemens srityje. Kai užtrauktukai atitraukiami, iškarto pajuntamas vėsinimo efektas.

Kampinis priekinis užtrauktukas pagerina marškinėlių suderinamumą su papildomais aprangos sluoksniais. Marškinėliai gali būti dėvimi po sunkiomis liemenėmis arba po terminėmis striukėmis.

AcE Winter Combat" marškinėlių kvėpuojantis išorinis audinio sluoksnis yra atsparus vėjui bei vandeniui. Taigi jis apsaugo nuo perkaitimo, tuo pačiu apsaugant nuo sniego, lietaus ir vėjo.

Ypatybės:

Išorinis audinys  atsparus vėjui, nepralaidus vandeniui ir kvėpuojantis;

Aukštos kokybės terminis pamušalas rankovėse;

Puikus kūno garų valdymas;

PRO® air / pac® įdėklai  pečių ir viršutinėje nugaros dalyje suteikia papildomą šilumos izoliaciją ir padeda paskirstyti svorį nešant sunkias kuprines;

Šoninės ventiliacijos angos;

Kampinis užtrauktukas, skirtas sumažinti slėgio taškus dėvint papildomus drabužių sluoksnius;

Angos ant riešo šildytuvų leidžia aiškiai matyti chronometrą;

Reguliuojama apykaklė;

Atsparus vėjui, vandeniui ir kvėpuojantis dviejų sluoksnių laminatas su 100% poliesterio išoriniu audiniu ir PU membrana;

80 g / m2 G-Loft šilumos izoliacija;

130g / m2 Merino / poliesteris (37.5 ™ pagal COCONA® Inc.)

"air / pac®" įdėklai pečių ir nugaros srityse;

180 gm2 poliesteris (44% pagamintas iš 37.5 ™, pagamintas iš COCONA® Inc. poliesterio pluošto)

Svoris 0,9 kg  (L dydžio).

  • Modelis: džem-uf-22206143-bg
  • Gamintojas: UF PRO

Būk pirmas, aprašyk šią prekę.  Rašyti apžvalgą.

Prekė kataloge nuo Antradienis 09 sausio, 2018.Kalbos

Lithuanian  English